Českému páru na slovenském koupališti ukradli řízky, zasahovala policie

Bude z toho mezinárodní konflikt?

Ano. Je to tak. Čehůnům na koupáku někdo ukradl z deky řízky, tak to nahlásili policii. Stalo se to a nemáme k tomu víc co dodat.

Dlouhé roky se snažíme být „vtipní“, až prostě jednoho dne přijde realita a vytře s námi podlahu. Protože na humory takového levelu nám nestačí ani Literární akademie Josefa Škvoreckého v kombinaci s doktorátem z Marketingové školy Dominika Haška. Protože tyto příběhy se naučíte psát jen na Vysoké škole života.

Tady máte ještě fotky přímo z akce.

Doufáme, že tento příběh jednou natočí Zdeněk Troška jako film Pán řízků: Společenstvo řízků, ve kterém maličký hobit Ivan Trojan ukradne řízek z deky, aby ho hodil ze Sněžky osudu. Pronásledovat ho však bude ale právoplatný majitel řízku – Ewa Farna, která na něj ze své pevnosti Barad – KFC- Dur  v Polsku pošle řížkový přízrak Artíka Štaidla, jenž díky svým magickým schopnostem dokáže vycítit řízek i na dvacet kilometrů. Trojan bude celou dobu snímku pronásledován temnými vizemi, ve kterých Farna řízek zkonzumuje a zloustne tak, že její Stín zahalí celou Českou republiku. A to se nesmí stát. Ale i malého hobita postupně ovládne moc řízku a bude chtít ochutnat…jak to dopadne? To vše se dozvíte v nejbližším stánku s DVD za deset korun.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?