Češi natočili velice kvalitní snímek za 83 mega, z kterého vám budou krvácet oči

Cítíme se být tímto trailerem análně zneužiti

Jsou věci, na které mohou být Češi ve světě hrdí. Třeba na Karla Čapka, Antonína Dvořáka, vynález kontaktních čoček a pár podobných blbostí. A pak jsou věci, vedle kterých i laboratorně zmutovaná kapavka, po které vám upadne penis a narostou blány mezi prsty, vypadá jako filantropický dar světu.

A přesně takovým veledílem je nový český film Bubeník a princezna. Netřeba slov, nejdřív se podívejte na trailer snímku, který tak úžasně navázal na tradici skvělých českých animátorů jako je Trnka a Karel Zeman.

Taky máte pocit, že jste nikdy lepší gameplay ze Sims 2 neviděli? Přemýšleli jsme, jak je možné, že i v roce 2018 může za 83 miliónů vzniknout animák, kde všechny postavy vypadají, že mají downův syndrom a zácpu v jednom okamžiku. Možná se prostě jen dá tunelovat v nových a nových oblastech. Jako třeba animace.

Stále přemýšlíme, kdy se projeví ta avizovaná informace, že tento snímek vznikal v britské koprodukci. Nejspíš tak, že po premiéře  tvůrci prostě i s penězmi zmizí po anglicku.

A vy si to pusťte znovu a prostě trpte. Trpte pohledem na záběry, ve kterých to vypadá, jako když Matěj Stropnický na piku opravuje zámek.

Prosťte trpte.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?