Budoucí prezidentka Jana Yngland Hrušková natočila erotický videoklip pro důchodce, z kterého budete zvracet krev

Koukáme na to jak veka z igelitky

V životě většiny žen dojde k okamžiku, kdy se na nich čas podepíše jako slunce na rozpraskané půdě subsaharských oblastí a jejich tváře se začnou podobat nákupním taškám, v kterých někdo moc dlouho tahal jablka sem a tam. Buď si v tom okamžiku přiznají, že je na čase trávit zbytek života rekreačním vyšíváním a totálními endoprotézami, nebo půjdou tomu štěstíčku naproti jinak.

Třeba tím, že natočí videoklip v síťovaných punčochách a korzetu tak nahňácaném, že úplně fyzicky cítíte, jak vám z monitoru strkají svůj fosilní nadpičník přímo do obličeje. Do toho stačí přidat nějakou tu baletní tutu sukénku s legínami, co musí obtahovat rozkrok tak těsně, že i šeroslepí lidé mohou ve tmě počítat vrásky na jejich děložním prolapsu. Pokud to vše splníte, tak máte recept na něco virálnějšího, než je ptačí chřipka nebo mor způsobující ovčí potraty a narození dětí jako Jiří Ovčáček.

Přesně to udělala naše bývalý prezidentská kandidátka, vesmírná příznivkyně všeho nenávistného a vítězka soutěže o nejhutnější využití argumentačních faulů – Jana Yngland Hrušková. A ačkoliv si potrpíme na opulentní a epické úvody, tak to dnes zkrátíme. Tady máte prostě hudební video v němčině, kde Jana zpívá asi o svých děložních stazích nebo o Hitlerovi. Těžko říct. Ten jazyk zní v jakémkoliv kontextu, jako když chcete obsadit Polsko.

Tak hezké krvácení z uší přejeme a doufáme, že budete stejně vzrušeni jako my.

YNGLAND

Něco na dobrou noc a nechte si o mně zdát ?

Zveřejnil(a) Jana Yngland Hrušková – celebrita dne Sobota 4. srpen 2018

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?