Britney Spears v bikinách by měla sníst kyblík od KFC

Prosím, najez se Britney!

Když jsme byli malými dětmi, tak jsme si nepřáli nic jiného, než se 24 hodin denně dívat na televizi a prožrat se pomocí cukrátek a hranolek do diabetického kómatu. Až jsme se nakonec stali dospělými jen proto, abychom naše těžce vydělané peníze cpali do zdravého jídla a fitek ve snaze nevypadat jako dítě Jabby the Huta a Kláry Samkové. Většinou se nám to nepovede, ale občas, většinou okolo ledna se trochu snažíme a věříme chvíli v harmonii těla a duše jako ženy v přechodu, co mají rády feng shuej a poslouchají Enyu.

Něco podobného se stalo lásce našeho dospívání – Britney Spears. Tak dlouho se točila v kolečku hubnutí a přibírání, až najednou opravdu zabrala a zhubla. A  začala připomínat svým tělem něco, co si není ošklivé, ale Bohuš Matuš by tomu dal deset lízátek z deseti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears),

Máme chuť jí koupit kyblík KFC, lojové koule pro ptáčky a vlažný tuk z friťáku a všechno jí to nalít do krku, aby se vrátila do původní podoby, ve které jsme jí milovali. S lehce macatými stehny a vším tím hezkým, co dělá holku ženou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears),

Protože ne všichni mohou být fetišistický gurmán jako náš grafik, aby slintali nad těly holek, které připomínají třináctileté vězenkyně z lágru. A teď nás omluvte, na víc slov se nezmůžeme. Budeme držet pietu za všechny ty zesnulé faldíky, které nás roky dělaly tolik šťastnými.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?