Zpěvák Bohuš Matuš svedl malé dítě

Láska kvete v každém trestním paragrafu.

Muzikálový zpěvák Bohuš Matuš řádí nejen v divadle, ale i na základních školách jako Fantom opery. Ačkoliv je mu 44 let, tak si našel novou lolitku, které bylo v květnu teprve patnáct let. Což je věk, ve kterém jsme se ještě my pravidelně dostávali na pohotovost, protože jsme měli v nosní dírce zaseklou akční figurku Želvy nindža a mysleli si, že pissing je druh francouzského dezertu. Takže Bohušovi asi…eeh, gratulujeme?

Tento vykradač kolébek vzal svou přítelkyni Lucii už na konci toho samého měsíce na akci, kde se společnosti svým paralyzovaným úlovkem chlubil. Z celé akce uniklo naštěstí video v dobré kvalitě, jak toto rande probíhalo.

Pokud se ptáte, jak takovou věc mohl osud, bůh a Luciiny rodiče dopustit, tak odpověď je nasnadě. Její maminka je údajně Matušovou fanynkou, takže to mnohé vysvětluje. My bychom pro podpis Sashy Gray byli ochotni udělat taky hrozné věci.

Nebudeme vás napínat. Tady to děvče máte a můžete se pokochat.  A my budeme přát Matušovi, ať si užijí spolu školní prázdniny, než jeho budoucí manželce začne výuka přírodopisu, kroužky keramiky, baletu, výstav morčat nebo co to vlastně může dělat.

Profimedia.cz

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?