Bill Cosby byl odsouzen za znásilnění, oficiálně znásilnil naše dětství

Fakt byste neměli pít nic, co vám Bill Cosby dá, jo?

Čekalo se na to docela dlouho. Psali jsme o tom docela dlouho. Ale teď už je to zcela oficiální. Bill Cosby byl porotou odsouzen za znásilnění Andreji Constand v roce 2004 (tehdy mu bylo, štramákovi, už 67 let). Byl odsouzen hned ve třech bodech: znásilnění, znásilnění, zatímco oběť byla v bezvědomí a znásilnění po aplikaci omamné látky. Každé z těchto obvinění mu může dát deset let ve vězení a to ani nemluvíme o tom, že tu stojí pěkná řádka dalších žen, které měl Bill Cosby uspat a znásilnit.

Bill Cosby prostě, doufejme, umře ve věznici, jak si zaslouží.

Zaslouží si to nejen za to, že nedokázal ty ženské sbalit jako chlap. Zaslouží si to i za to, že znásilnil naše dětské vzpomínky, protože komu by nepřišel v Cosby Show jako senzační táta? Teď je to ale takový ten senzační táta, o kterém až v dospělosti zjistíte, že znásilňoval vaší ségru, zatímco spala ve vedlejším pokojíku.

Mimochodem, už v roce 2004 pár žen Billa Cosbyho ze znásilnění obvinilo, ale všichni nad tím mávli rukou, protože všichni přeci raději budou věřit tomu drmolícímu chlápkovi ve svetru než hysterickým ženským, ne? To je jen pro ty z vás, kteří si myslí, že kampaň MeToo je blbost a nesmysl.

Není.

P.S. – Mohli jsme sem dát pár standardních rape jokes, ale tak čas od času stojí za to se normálně, lidsky naštvat, ne?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?