Bejvalka Micka Jaggera pomáhá manželovi z vody. Tomu říkáme láska (k penězům)

Těžká romantika.

Jerry Hall (62) kdysi proslula jako nádherná topmodelka, která Micku Jaggerovi (75) povila čtyři potomky, než ho kvůli jeho nevěrám opustila. Nevěříte, jak krásná byla? Tak koukejte na toto krystalické dobro, které si zahrálo v prvním Batmanovi.

Po rozchodu s rockovým pardálem si řekla, že na vztahy ale kašle a bude radši vyšívat, plést, skládat origami, zahradničit a užívat si menopauzu. Ale účty za botox se holt samy nezaplatí, takže své předsevzetí o emancipaci a samostatnosti jí dlouho nevydrželo. Pár let po avizovaném celibátu si nabrnkla miliardáře Ruperta Murdocha, který je starší než pyramidy v Gize. No dobrá…je mu 87, ale z dálky i z blízka vypadá, že hodně času minimálně v nějaké pyramidě tlel, dokud ho nějaký necromancer neoživil. A zub času na něm vyhlodal díry jako v ementálu.

V tomto věku pro něj začíná být problém i vlézt do otevřeného klidného moře a jeho milá dívka mu tak musela pomáhat stylem, jako když taháte kraba ze síťovky.

Profimedia.cz

Ale pokud hrozí, že zdědíte pár miliard, tak kdo by si nevzal na pár let brigádu v roli pečovatelky? Náš šéfredaktor tvrdí, že by i za menší peníze kouřil náhodným lidem údy, takže vlastně co. Při takovém mentálním a morálním nastavení vám už pak ani nevadí vodit za ruku starce s masivními man boobs.

I když… tady to vypadá, že se přece jen ten dědický proces snaží trochu urychlit. Uvidíme.

Profimedia.cz

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?