Asi bychom měli víc sledovat instagram Terezy Voříškové

Taky máte plné zuby přeplastikovaných zmalovaných umělotin honících se za kostnatým tělem, co si myslí, že žena po třicítce patří do sběrného dvora, tak se pokouší zvrátit čas pomocí filtru na Instagramu a trestí z tygřích nadledvinek (prosímtě Katko Kristelová nežaluj nás, to  VÁŽNĚ není myšleno na tebe)?

Tereza Voříšková, které klepe třicítka na krk, je jen důkazem toho, že nezmalovaná nepřibotoxovaná krása je sice na světě vzácná, ale o to víc ji musíme pozorovat zpovzdálí s lehkou úctou, jakou pozorujeme za přítmí srny, aby se nerozprchly.

Nedávno jsme prozkoumali důkladně její Instagram a opravdu jsme se zamilovali. Protože z téhle holky vyzařuje něco tak něžného a krásného, že bychom měli skoro ostych ji penetrovat, protože by to bylo jako souložit umělecké dílo. A popravdě. Nikdo z nás nechce vyřezat díru do Mony Lisy a prostrčit plátnem svého utahováka.

Protože tam kde sází většina holek na lacinost, tak tam stačí Tereze jeden pohled laních nenamalovaných očích a lehce zmuchlané vizáže, že měkneme na srdci i penisu a jsme ochotni změnit náš fritzl sklep na místo pro zavařovačky, kam budeme skladovat domácí marmelády, kterými ji budeme krmit od rána do večera a číst jí Malého prince.

Možná měkneme a stárneme, ale tahle holka odvedle je tak krásná, že jsme se přistihli, že víc čumíme na fotky jejího obličeje než na ty nedbale vyprsené polonahé snímky.

Achjo, Terezo Voříšková…celé roky si tu pěstujeme image drsných sexistů, co klátí i zásuvku, dokud nám nedá elektrickou ránu a pak přijdeš ty a my máme potřebu nosit klacíky a větvičky jako kosáci a budovat pro tebe nejlepší hnízdo z ptačích vývržků a jiných hnusů, kde s námi budeš bydlet a my tě budeme jen tiše zpovzdálí pozorovat.

No nic, já říkal klukům v redakci, že je blbý nápad sjet se po ráno tím oxytocinem v injekci. A teď nás omluvte. Jdeme hledat papírové kapesníčky, abychom zastavili tu laktaci, co se nám spustila z našich manboobs.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?