Arya a Sansa ze Hry o trůny se spolu zhulené koupaly v jedné vaně, děkujeme bože

Chňo, chňo, chňo.

Jen málokdy se nám stane, že se nějaké naše sexuální fantazie stanou realitou. Nemravné policistky nám například nezajíždí obušky do rybářských khaki šortek, ale spíš nám dávají pokuty za špatné parkování. Stejně jako nám sexy sestřičky nezkoumají prostatu dvěma prsty v rukavici, ale spíš nám měří znuděně cholesterol, zatímco si druhou rukou trhají z brady přerostlé zatoulané chlupy. Stejně tak ještě nikdy nikdo nerealizoval náš vysněný dívčí internát, který by měl jednu celou stěnu skleněnou, aby se do něj dalo z vnějšku nahlížet. I když měl na kickstarteru ten projekt vybraných 10% investic. Prostě smůla.

Ale jeden z takových snů se stal realitou. Nebudeme vám lhát, že jsme si často nepředstavovali jak Arya (aka Maisie Williems) a Sansa (aka Sophie Turner) spolu po natáčení dovádí divočeji než ovulující vačice. To ani nejde. Tyhle dvě holky se totiž při natáčení skamarádily tak podezřele, že si toho všimly i všechny zahraniční deníky. Spekulace se rozjely ve velkém. A nebyly daleko od pravdy.

View this post on Instagram

Hold tight my London Krewwwww

A post shared by Maisie Williams (@maisie_williams) on

Tyhle dvě holky podle všeho trávily všechny noci spolu a i když o takto strávených večerech referují poměrně nevinně, tak faktem je, že často ležely nahé v jedné vaně, hulily a vzájemně se různě otíraly žínkami. Sophie Turner to nedávno napráskala serveru Vulture.

“Při natáčení jsme byly my dvě vždycky za takové samotářky a to jenom proto, že jsme s Maisie u sebe každou noc přespávaly. Prostě každou noc, kdykoliv jsme obě byly ve městě. Jen jsme seděly, jedly, koukaly na blbá videa a kouřily trávu. Nevím, jestli mě moje agentka nezabije, že to řeknu, ale vždycky jsme se sjely, seděly spolu ve vaně a vzájemně se matlaly štětcem na make-up po obličeji. Byla to zábava.“

Nevíme, co s vámi dělá teď vaše fantazie, ale ta naše právě asi explodovala, jak hlava amishkého mnicha v zaplivaném striptýzovém baru při show s golfovými míčky. A ačkoliv si vážíme naší tělesné integrity, tak bychom byli popravdě ochotní dát jednu ledvinu, předkožku a rohovku, za video z této nádherné podívané. Jenže žádnou dokumentaci bohužel nemáme, tak tady od nás máte aspoň hezký gif s pejskem jako náplast na bolest.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?