Ariel Winter zhubla natolik, že poznáme rozdíl mezi jejím pasem a zadkem

A vše prý díky tvrdé práci a ne tvrdým drogám!

Tělo naší milované Ariel Winter se posledních pár měsíců chovalo jako arktické ledovce. Její mocná prsa, roztomilé chubby bříško a velký zadek začaly roztávat a stékat do sebe v jednu velkou homogenní hmotu, co připomínala volejbalový míč v nadživotní velikosti. Ale znáte nás. Nám se líbí holky ve všech tvarech, velikostech a mírách klepavosti, tak jsme ten nárůst křivek pozorovali se zalíbením, které lidé normálně věnují čerstvě narozeným lachtaňátkům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ARIEL WINTER (@arielwinter),

Ariel si ale řekla, že nechce žít s vidinou cukrovkářských nohou nebo doublera velryby v sequelu Zachraňte Willyho 5 a začala tvrdě cvičit. Výsledkem je lehce strhaná štíhlá tvář připomínající Felixe Slováčka a postava ve tvaru přesýpacích hodin, kde i krátkozraký člověk dokáže určit, co z toho jsou prsa, pas a co zadek s konzistencí řeckého jogurtu.

View this post on Instagram

pinkies up with my air tea?

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

My se popravdě ještě nerozhodli, jestli jsme z té změny smutní nebo nadšení. V jádru jsme staří konzervativci, co nemají moc rádi změny a nemůžeme říct, že jsme ještě vnitřně u terapeuta nezpracovali to, když si nechala zmenšit své šestky na čtyřky. Myslíme, že proces smíření se bude zahrnovat ještě asi hodně indulony, papírových kapesníčků a intenzivního zírání na její instagramový profil.

View this post on Instagram

How in tf did I make it look like I have a peg leg

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

Takže tak.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?