Ariel Winter už nám nechce ukazovat prsa a zadek na sociálních sítích

Jaký smutný den pro fanoušky rosolu… Nebo ne?

Máme k Ariel Winter poněkud ambivalentní vztah. Polovina naší redakce kypré kontury obdivuje a má pokojíček vytapetovaný plakáty Ewy Farné v nadživotní velikosti, kdy je jedna stěna oblepena nástěnnými hodinami a její kozou, druhá Ladovou pohlednicí a její druhou kozou, a přes třetí a čtvrtou stěnu se táhne Ewin zadek. A pak je tu druhá polovina redakce, která se jak komunisté jednou za třicet let dostane k moci a sem tam utrousí taky nějaký článek. A té se Ariel nelíbí!

Getty Images

Ta pak při podobných zprávách vytahuje zpod stolu vzácné šáňo z recyklované moči našeho šéfredaktora, kterou si schováváme jen pro mimořádné příležitosti, a s prošlýma preclíkama z večerky bujaře slaví až do konce pracovní směny, která začíná v 10:30 a končí 10:42, někdy 10:48, podle toho, jak dlouho si zrovna zavazujeme tkaničky. Ariel Winter nás prý na nějakou dobu přestane na sociálních sítích zásobovat svýma fotkama zadků a koz. Haleluja!

Důvody jsou nasnadě. Pokud jste typ člověka, který dosáhne maximální nosnosti každého výtahu, do kterého vstoupí, přirozeně se na vaše tělo kromě obdivných komentářů několika ujetých paniců snese i vlna kritiky, kterou jako dvacetiletá žába zkrátka neustojíte, uraženě se seknete a začnete kolem dokola zhrzeně vykřikovat, jak přestanete ukazovat to jediné, kvůli čemu jste kdy byla nějakým, jakkoliv pochybným způsobem zajímavá.

S touto informací přišel jeden z herců seriálu Taková moderní rodinka, kde Ariel taky hraje, respektive dělá cosi, co se hraní podobá. Její zklamané fanoušky musíme ale uklidit, jedná se o běžný NCBDK syndrom (Na Chvíli Budu Dělat Krávu), který u podobných existencí odejde stejně rychle, jako přišel.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?