Ariel Winter si něco udělala se rty a je to hodně, hodně děsivé

A sakra.

Je to kampaň?! Je to kampaň na problematiku smrtících alergií u mladých lidí na včelí bodnutí? Ne?! Tak nám prosím někdo vysvětlete, proč Ariel Winter vypará, jako by měla místo rtů vagínu, která strávila nezdravé množství času ve vakuové pumpě?!!

?? /?

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

Nechápejte nás špatně. Nám se líbí holky, co jsou trochu slutty, zvlášť když se u toho tak cítí dobře. A je úplně jedno, jestli si vezmou obtažené tričko kvůli tomu, že se snaží získat pozornost okolí nebo si zvětší plochý hrudník na dvojky, aby se zbavily komplexů. My vaše motivy nevidíme. My vidíme jen výsledek. A to jsou kozi, takže za nás spokojenost.

Ale vždycky se mezi těmito holkami najde nějaká, která už neví, kam při získávání pozornosti zajít a začne své tělo upravovat do tak podbízivé podoby, že je to ve výsledku děsivé a odpudivé.

A výplně rtů do tohoto démonického zlatého žebříčku zla a nejméně erotických věcí na světě rozhodně patří. Ano, sice nám mohou nějaké feministiky odporovat, že to Ariel dělá KVŮLI SOBĚ a ne KVŮLI NÁM. Ale odpovězte si samy – kdo by toto sám sobě udělal? Proč někdo touží po rtech, které jsou tak napuchlé, že mezi ně můžete vkládat tak maximálně brčko s mixovanou stravou nebo mikropenis Jiřího Ovčáčka? Pokud jste to rovnou nevzdali a nedáváte si hadičkou přes noc jídlo do žaludku…co? Vždyť ona není jen jednorozměrný objekt, který má svou hodnotu pouze v sexualitě. Nemá jenom prsa a plné rty…má například i….nevíme…docela dobrý zadek!

Ach, Ariel…ačkoliv s povděkem sledujeme, že různé partie tvého těla rostou, tak prosíme, …kvůli našemu krásnému, křehkému a dlouhodobému přátelství…ty rty prosím vynech. A tyto úpravy zanech tvorům, kteří už dosáhli dna jako třeba nafukovací panny nebo Kateřina Kristelová. Díky.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?