Ariel Winter se kriticky zmenšují prsa a odmítá nám přibrat

Hello darkness my old friend.

Pamatujete si na to radostné období, kdy jsme vám sem každý ládovali gigabity fotek herečky Ariel Winter, jak špulí zadek? Nebo ty krásné dny, kdy jsme dělali zamilované koláže této krásky, když si obleče výstřih až po achillovky? Naše oblíbená curvy a chubby diva bohužel okolo Vánoc zhubla a tato tragická situace se nijak nemění, i přes náš usilovný monitoring.

Před několika dny dokonce šéfredaktor zazvonil na speciální redakční gong vyrobený z kosmodisku Moniky Štikové, abychom dali dohromady tajný vojenský projekt v jehož plánu je donutit Ariel, aby znovu přibrala.

Každý den totiž otvíráme stránky jejího Instagramu a není pochyb. Ariel totiž hubne čím dál víc a brzy dosáhne kriticky nízké hodnoty poměru KnT (Kozi na Tělo) . V tom okamžiku plánujeme vyslat URNu s vojenskou pomocí určenou původně pro země třetího světa, která bude zahrnovat energy tyčinky, kolu, sádlo a výživového poradce Artíka Štaidla.

Nebudeme vám lhát. Napětí v redakci každým dnem roste a morálka klesá. Naštěstí mám k dispozici její staré fotky jako je tato, abychom ještě měli důvod žít a bojovat dál.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?