Amber Rose založila společnost, aby mohla prodávat sexuální pomůcky

Tahle čtyřiatřicetiletá průkopnice megazadků, která má za sebou sexuální zkušenosti se dvěma různými zástupci rodu Šimpanze učenlivého, známá především díky ocenění v kategorii „Obohacení vesmíru fotkou svojí zarostlé mindy“, si založila společnost, která má podle nás obrovský potenciál.

Jo, přesně tak. Někomu prostě nestačí mít v zadku tolik silikonu, že by se z něj daly vyrobit plavací čepice pro čtyři olympijské týmy a kozi o rozměrech Arabského poloostrova. Ne, Amber má větší ambice. Ambice, o kterých tušíme, že by nám měly vadit, ale přesto nás to k nim tak nějak táhne.

Čekali jsme sice, že brand Muva and Muva’s House přijde například s inovativním řešením sexuálního uspokojení pro paraplegiky, nebo nabídne alternativu nafukovacích panen zoofilům, ale nebudeme lhát, když řekneme, že nás potěšil přinejmenším přislíbený sortiment jedlého spodního prádla. Aspoň už nebudeme muset kalhotky po pravidelném čtvrtečním striptýzu u nás v redakci jenom olizovat, ale dáme si je na večeři místo sedmnácti kuřecích párků z večerky odvedle.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?