Amber Rose si eroticky dlachní vagínu a my nevíme, co si o tom myslet

Nalejte nám někdo do očí savo, prosím.

Každá zpěvačka asi dosáhne ve své kariéře okamžiku, kdy jí dojde, že nemá zajít kam dál. Sextape už vypustila, Kanye Westa jako nabíječe v minulosti taky zažila, umělý zadek už má a její pipidlák taky dláždí každý dětský pokojíček od Minsku po Sydney častěji než My Little Pony. Takže co teď?

V takové situaci můžete buď jít takzvanou „Britney cestou“, kdy si oholíte hlavu a obecně vám nějak hrábne, ztloustnete, vystřílíte školu, dáte se k Scientologii a nebo…zkusíte jít v pohoršení o kousek dál.

??? Catsuit by @fashionnova

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

A tady právě nastává problém. Jak pohoršit a rajcovat víc? Když už fotky vaší máňi viděl i každý kvadruplegický pásovec na kodeinu? Řešení je nasnadě. Musíte si něco strčit do otvoru a vyfotit se u toho.  Cokoliv. Prsty, okurku, čerstvě narozené surikatí mládě. Většinou to funguje.

Caption this! More pics on my APP link in my bio! ?❤️?

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Ale když to někdo vezme doslova jako Amber, tak se občas stane, že bezpečné místo jako Instagram se najednou promění z galerie Instacucht na děsivou freakshow, která ve vás evokuje vzpomínka na sen, ve kterém jste byli v temném gotickém lunaparku spolu se zabijáckým klaunem Pomem. Zvlášť ten od Amber. Protože mezi fotky jejího vystaveného temného vortextu zmaru, dild a kozoví často najdete rozkošné fotky jejího caparta. A pak že je Katka Kristelová matka roku.

Pořád můžeme jenom doufat, že Amber na té fotce jen omylem zakopla a upadla na zrcadlo, zatímco radši prsty kontrolovala, jestli se z toho leknutí nepočurala.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?