Amber Heard se prý vysrala Johnny Deppovi do postele. Yep

Tento článek je věnovaný všem našim fans, kteří tvrdí, že pořád píšeme o hovně.

Ten, kdo stejně jako my sledoval rozchod Johnnyho Deppa a Amber Heard, musel nutně dojít ke jednoznačnému závěru. Oba to jsou strašní, zbyteční a oškliví lidé. Ale co naplat, Amber to přece jen trochu víc sluší než obstarožnímu vypelichanému alkoholikovi. I když takovým tím maniakálním způsobem jako Callistó z Xeny, Harley Quinn nebo Bellatrix Lestrange.

Během jejich vztahu jsme zaznamenali tak hrozné oboustranné domácí násilí, že se až doteď divíme, že v jejich domácnosti tenkrát nespawnul s hromovým burácením Zdeněk Macura a nezabalil je oba do ochranného skafandru z palet. Depp si tenkrát při jedné hádce dokonce upižlal špičku prstu a napsal krví na zrcadlo výhružný zamilovaný vzkaz. Takže u páru s takovou vztahovou dynamikou by se člověk asi neměl divit ničemu, že?

Ale něco překvapivého by se přece jen našlo.

Myslíte si, že uřezaná koňská hlava nebo Miloš Zeman je to nejhorší, co můžete ráno vedle sebe v posteli najít? Ale kdeže. Podle Johnnyho Deppa se ta křehká, půvabná a éterická Amber Heard v rámci jedné hádky vysrala Johnnymu do postele.

Chudák Johnny přijel ten večer o dvě hodiny později na její oslavu třicátých narozenin. Někdo by tu situaci vyřešil třeba telefonátem nebo nasranou smskou, ale né tak ona. Na druhou stranu jí musíme zatleskat, protože její řešení má určitou logiku. Když házel bobek na ni, tak ona logicky házela bobek na něj. No.

Deppa toto velké mazlavé překvapení na polštáři rozzuřilo víc než burka Tomia na koupališti a začalo peklo. Došlo ten den k té médii propírané ikonické hádce, při které hodil po své holce telefon a zasáhl ji do obličeje.

Amber se sice druhý den bránila, že hovénka nebyly od ní, ale od jejich maličkého yorkšíra Boo, nicméně uklízečka, která ta prostěradla druhý den vyhazovala, přísahala, že něco tak obřího nemohl maličký yorkšír vyprodukovat. Leda by veškeré jeho orgány i včetně mozku byly nahrazeny tlustým střevem. Rektum, které toto vytvořilo, muselo být nelidské. Což u Amber, která by se nechala análně osouložit i elektronickou Teslou pro peníze, není tak překvapivé.

Johnny tvrdí, že vše má důkladně zdokumentované, ale kvůli našemu duševnímu zdraví a sprituální integritě doufáme, že pohovněný výpotek Ambeariny zadele nikdy na internet nedá. Minimálně potom nebudeme traumatizovaní tolik jako on.