Salma Hayek popisuje, jaký úchyláček byl vlastně Weinstein

Stejný jako vy nebo my.

Vlastně se to celé točí kolem již standardní osy: herečka, Weinstein, vydírání, sexuální obtěžování, sahání na péro, blowjob, masáže… Tentokrát však s tou změnou, že si Harvey namotal Selmu Hayek, která na rozdíl od Reneé Zellweger nevypadá jako prdel a psát o ní není utrpení, při kterém si chcete vyrejpnout oči z důlků a skočit z pátýho patra, jen abyste se nemuseli dívat na ten její ksicht. Chválíme a děkujeme.

Getty Images

Selma Hayek, o které tak rádi píšeme v souvislosti s jejím dekoltem, si vysnila film Frida, ve kterém si taky chtěla zahrát hlavní roli. To je přeci obyčejný sen každé herečky. Který se ovšem stává noční můrou, když má producentem být věhlasný úchyl Harvey Weinstein, který je však ve filmovém průmyslu zárukou kvality. Teda až na všechny filmy s Benem Afflackem.

Snímek Frida, pojednávající o životě extravagantní mexické malířky se srostlým obočím, Weinstein shledal vhodným k naplnění všech jeho zvrhlých tužeb a představ. Krásnou Hayek donutil k natočení lesbické scény pod výhružkou přerušení spolupráce. Se scénou nakonec souhlasila, jenže to nebylo všechno. Hayek dál popisuje, jaký úchyláček vlastně Weinstein byl.

„Chtěl se se mnou chtěl sprchovat a sledovat mě při tom, několikrát mi dokonce vnucoval orální sex.“ Říká herečka, která přes všechny své zkušenosti neměla povědomí o tom, že existuje něco jako orální sex, který může probíhat mezi jejími stehny. „Myslela jsem, že budu muset kouřit já,“ dodává. Producent se nezdráhal do podobných oplzlostí zahrnout ani své přátele. Jeden z nich ji měl údajně masírovat nahý.

Tohle všechno ale byla herečka schopná přehlížet za vidinou vytvoření filmu, ve kterém ani nebyla sexy. A my si troufáme říct, že nakonec všechno dopadlo dobře. Harvey si užil pár chvilek exkluzivního voyeurství, Selma zažila svoji první lízačku, a ještě nám k tomu natočili lechtivou scénku.

A tady pro vás máme pár záběrů.