Je to tady, Bryan Singer penisem pleskal nezletilé chlapce

Ale kdo dneska ne?

Vždycky když se někde objeví informace, že se kdokoliv slavný zachoval trošku mimo společenskou normu, třeba že vysál lajnu kokainu z prdele děvky lešenářskou trubkou nebo análně zneužíval malé děti, obyčejný plebs od monitorů si zhnuseně zapohrdá na všechny strany, do komentářů prohodí cosi o „absolutní nepřijatelnosti“ a pak pokračuje v honění nad fotkama rakví. Sexuální deviace si zkrátka nevybírají, je jedno, jestli jste popelář Láďa nebo režisér X-Menů Bryan Singer.

Kampaň #MeToo přišla se skandálním odhalením, že muži chtějí sahat na ženy a Bryan Singer zase s tím, že na pohlaví nezáleží a touha kohokoliv vypleskat svojí hadicí je naprosto přirozená. Na veřejnost totiž prosákly soudní informace podle kterých měl Singer v roce 2003 sexuálně obtěžovat tehdy sedmnáctiletého chlapce na jachtě jakési homoklády. Když mu Singer prý bez varování skočil rozkrokem na obličej, a chlapec tuto přátelskou nabídku k orálnímu sexu s díky a pokorou odmítl, dostal žaludem nafackováno zleva i zprava.

Až sem dobrý, nenamítáme nic, podobně probíhá každá naše redakční párty, jenomže Singer všechno popírá a ona nebohá oběť jeho zduřelého lofasa ho za srovnatelný incident obvinila už před dvěma lety a to neprokazatelně.

I kdyby se to nestalo, vůbec nechápeme, proč někdo něco takového popírá. My svými bouracími kladivy šikanujeme šéfredaktora každé ráno už jen tak z principu, bez toho a kafe bychom ani nevstávali z postele.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?