Bridget Jonesová možná kouřila Weinsteina za herecké role

A proto teď nemá moc práce.

Když o vás osmačtyřicet let nikdo očkem nezavadí, asi na tom nejste se sebevědomím úplně nejlíp. Renée Zellweger, známá primárně díky roli Bridget Jonesové, nemá ani po plastice z roku 2014 výrazné úspěchy v mezilidském a mezipohlavním sbližování.

„Ve filmech jsme na Zellwegerovou sahali z donucení,“ nechávají se slyšet Collin Firth a Hugh Grant, dvě hovada bez špetky vkusu. Jediným skutečným zájemcem, nacházejícím v lichotkách jen a pouze zoufalé oběti svých filmových extempore, je svůdný filmový producent Harvey Weinstein poslední dobou skloňovaný snad ve všech pádech souvisejících s kampaní #MeToo.

Když chtěl férově směnit její role ve filmech Cold Mountain, Chicago či již zmiňovaném Deníku Bridget Jonesové za nějaký ten ušmudlaný blowjob, nenamítla Zellweger ani ň. Alespoň to je v žalobě na Weinsteina, který se souložením René Zellweger dost chlubil.

Dá se dost předpokládat, že byla naprosto unesena touto nabídkou; médium René Zellweger totiž předpověděla, že za Cold Mountain dostane Oscara a proto neměla žádné námitky.

Kdo by nevyměnil vykouření za Oscara?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?