P!nk chce vychovávat své děti genderově neutrálně

Vždycky si přála bezpohlavní štěňátko, ale narodily se jí dvě děti. Které mají pohlaví. Bohužel.

Zpěvačka P!NK, známá laureátka ceny SHEMALE World Championship, se rozhodla své děti vychovávat v genderově sterilizované domácnosti. Tento unisex přístup nejspíš vyvěrá už z faktu, že si samotná Pink není jistá, jestli chce být spíš tatínek, nebo maminka.

Na dceru Willow a syna Jamesona prý nehodlá přenášet žádné zásady slušného chování kam mimo jiné neodmyslitelně zapadá i heterosexuální páření, fungování v rámci rasové příslušnosti a umývání nádobí z vlastní iniciativy. Když dcera přišla s tím, že si jednou vezme Afričanku, měla P!NK odvětit, že Hitler si taky nikdy nedovolil zamilovat se do rabiho Jehudy Löw ben Becalele. Jenže tak se nestalo. „Mazej kálet na vše, co shledáváš korektním a občas doval nějakej ten receptík na Faraonské řízečky a koule královny Hatšepsovet!“ navádí naprosto smyslů zbavená Růžovka.

Rodiče malých zoufalců si požitkářsky pomlaskávají při procházení kolem genderově nediverzifikovaných záchodů, prý je to úžasné, když se může v jedné místnosti vymočit doslova kdokoliv. Za redakci navrhujeme, aby tyto „ulevovací pokojíčky“ byly vybaveny ve stylu jejich veleslavené propagátorky.

Nejen vybavení interiéru, korespondující s naprosto volnomyšlenkářskou ideou beztvarých křivek bezkozích kočkopsů (rozumějte holkokluků – pozn. red.), ale i tabulky navádějící k lokalitě vykonání potřeby, musí být v souladu s nepsaným zákonem nerozeznatelnosti.

I zde nabízíme unikátní tip:

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?