Co dělá kartářka Jolanda dnes? Léči prokletí a mlácené ženy

Macura jí může jenom závidět

Připravte své vnitřní srdcové čakry na informaci, která je pozve na horskou dráhu vzrušení a zábavy a cukrovou vatu v jednom. Cikánka Jolanda po své kulervoucí show na ezo.tv se veřejnosti na chvíli ztratila z dohledu.

Všichni jsme si mysleli, že si někde v koutku hází sůl přes rameno z okna na někoho nebo to hází do matů. Protože maty jsou zlá, zlá nemoc. Proklepli jsme si proto její epické webovky.

Místo matů se očividně ponořila do tajů kapitalismu a založila si nonstop byznys, při kterém si účtuje na hodinu víc než luxusní prostitutka, kterou můžete potkat mezi zlatokopkami v baru Kozička, kde se marně vyvěšené na barové židličce snaží na svý PVC kozi lapit nějakou hokejku.

Pro vás jsme okopírovali její ceník a jak můžete vidět, tak takovéhle možnosti nemůžete odolat. Pokud vás nějaký ezoještěr proklel nebo jste omylem slyšeli v rádiu písničku Kryštofů a nemůžete jí dostat z hlavy, tak se můžete zbavit tohoto zla tím, že strávíte za 3500 hodinu v místnosti s tlustou paní, která vypadá, jakoby snědla Halinu Pawlowskou zatímco ji někdo zamknul v solárku a dal výkon naplno.

Sice nevíme, co se přesně myslí bílou magií za pět tisíc, ale z jejího pohledu to nejspíš bude přednáška o Homecreditu. Což je takový typ velmi zlé zlé magie bílých lidí.

Takže neváhejte a hned se objednejte!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?