Herečka, která hrála Chloe ve Smallville, vede sexuální kult

Tak...každý máme nějaké koníčky, že...

Pamatujete si na nejlepší kámošku Clarka Kenta ze Smallvile? Rozkošnou Chloe Sullivanovou, kterou hrála herečka Allison Mack? Tak tahle slečna od té doby docela dost vyrostla. Nejenže nám zkrásněla, ale rozhodla se připojit do sex kultu (píše o tom Daily Mail i New York Times vedeného byznysmenem Kiethem Rainerem.

Keith je něco jako americký guru Jára. Podle emailové korespondence, kterou objevili Allisonini přátelé v jejím pc, jí prý tvrdil, že pokud bude jíst nízkoproteionovou dietu a přijímat pravidelně jeho sperma, tak očistí její duši a vyléčí ji. Ten člověk je prostě génius. Nejenže mu na to tato herečka jako první skočila, ale dokonce naverbovala i další desítky mladých dívek, které chtějí být vyléčeny spermatem guru Keitha.

A nezabránilo jim v tom ani to, že vypadá jako lowcostový Petr Robejšek.

Přesvědčit několik desítek holek, že jejich psychické problémy vyřešíte aplikací spermatu do různých otvorů, je famózní. Podobný majstrštyk se naposledy povedl Tomiovi Okamurovi, když slíbil českým voličům, že zastaví islám pomocí svých rasistických výkřiků uslintaného batolete.
Místo životopisu prý tyto dívky posílají při vstupu své roztažené fotky s obličejem. Je to prý výraz důvěry, kterým přislibují svou naprostou věrnost svému guru, ale my samozřejmě víme, že pokud by chtěly odejít, tak na internetu vypukne díky uniklým fotografiím Fapenning 2018.

Takže… vyčkáme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?