Jennifer Lawrence se cítí, jako by měla gang bang s planetou

Ne tak doslova, vy úchyláci.

Jennifer Lawrence se teď v jednom rozhovoru tak nějak ohlížela za svou kariérou a vyjádřila se i k tomu odsouzeníhodnému incidentu, kdy nějaký zvrhlý, bezpáteřní a zlomyslný blázen (zdravíme Ryana Collinse, který je touhle dobou určitě už venku z basy!) zveřejnil její kozi nahé fotky. Určitě si pamatujete, jak jsme všichni tohle narušení soukromí zarputile odsuzovali.

Sama Jennifer teď přiznala, že tuhle invazi do svého masturbování soukromí brala dost blbě a teď dodatečně si připadá, jako by měla gang-bang s celou planetou. Doslova řekla: I feel like I got gang-banged by the fucking planet. Like, there’s not one person in the world that is not capable of seeing these intimate photos of me.

Podle některých těch fotek bychom řekli, že takovou společenskou akci by Jennifer s přehledem zvládla, kdyby se jí povedlo neutopit v litrech mrd…ehm…ejakulátu. Ten ale, jak už taky víme, umí celkem dovedně zachytávat na kozi. A nebo rovnou zpracovávat…ehm…jinak…

Chtěli jsme říct, že je to ubohá, zneužitá dívka a oběť a doufáme, že už se nikdy nic podobného opakovat nebude. Protože jsme ti gentlemani a tak. Na závěr bychom rádi zdůraznili, jak je Jennifer boží, protože přirovnat to, že si nad vašimi nahými fotkami vyhonilo pár milionů lidí ke gang bangu s planetou považujeme za jeden z vrcholů kreativity. Milujeme ji.

Koziiiii!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?