Obří prsa Courtney Stodden mají navodit vánoční atmosféru

Tak doufáme, že se k nám ze západu nedostanou úplně všechny trendy.

Taky jsme kdysi toužili odjet do Hollywoodu, udělat kariéru a vzít si boháče, který si ještě pamatuje všechny světové války. Když jsme ovšem viděli, jak dopadla Courtney Stodden, nějak jsme si to rozmysleli.

Chudinka po rozvodu zůstala úplně sama ve stádiu napůl člověk, napůl silikon, takže se rozhodla stisknout velké červené tlačítko, které má v Americe každá béčková celebrita a vypustit svoji sex-tape kterou jsme si celkem jistí, že jste už dávno viděli, vy perverzáci.

Ne, že by to bylo něco, co člověk chce vidět, ale kdyby jste se dozvěděli, že existuje porno video s tou starou komunistkou, co vás kdysi na škole učila literaturu, tak se na to taky prostě kouknout musíte, chápete.

Teď nám navíc v této době lásky a míru poslala vkusné a taktní vánoční video kde si dlachní svoje groteskně obří plastové melouny, které už jen přes monitor počítače smrdí jako továrna na pneumatiky.

Nám osobně to ale v redakci vánoční atmošku nenavodilo. Spíš jsme teď smutní, protože nám to připomnělo, kolik plastu plave v našich překrásných oceánech.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?