Známý herec chtěl, aby mu TAHLE herečka dala prst do zadku

Upřímně řečeno, ze všech sexuálních úkonů, co by se s Rebel Wilson daly dělat, je pro nás prst do zadku asi nejschůdnější varianta.

Jestli nejste fanoušky ženských komedií, tak je dost možné, že herečku Rebel Wilson neznáte. My o ní taky moc nepíšeme, protože… jak to říct slušně… není úplně naše představa sex symbolu.

I když nejnovější obvinění ze sexuálního obtěžování teď zajímají tak možná právníky, kteří se těší na milionové odškodné, nemohli jsme si odpustit vás o tomhle případu informovat. Stručně řečeno, nějaká nejmenovaná mužská hvězda žádala Rebel, aby mu opakovaně strkala prst do zadku, zatímco to jeho kamarádi natáčeli. Ehm, jo.

Možná to zní jako scénář k hodně špatné americké komedii říznuté německým fetish pornem, ale prý se jedná o skutečný příběh, který herečka popsala na Twitteru.

Jen nás trochu mrzí, že nezveřejnila jméno onoho milovníka hroších mláďat, ale v redakci zatím uzavíráme sázky a doufáme, že se to časem prokecne. Nebudeme vám prozrazovat, kdo zatím vede, ale napovíme vám, že jeho jméno začíná na R a končí na ichard Krajčo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?