Karel Janeček požádal svou milenku o ruku po sexu ve třech

Tohle jsou naše životní cíle.

Mysleli jsme si, že naším sexuálním guru je Charlie Sheen, který proslul tím, že by strčil svou anakondu i do bodné rány bezdomovce, ale očividně jej někdo překonal. Našel se jezdec na vyšším levelu arkány. A to i přesto, že vypadá jako albinotický hlodavec, kterého na základní škole šikanovali kvůli tomu, že neudělá ani kotrmelec. Karel Janeček.

Král všech nerdů, který své nerdovství zúročil tak, že naprogramoval investiční program, díky kterému si teď na každou snídani může dávat pravidelně žraločí jikry přelité slzami dalajlámy s jemným konfitovaným jednorožčím stehýnkem, zatímco mu to toho hrajou naživo Massive Attack. Prostě normální život bambilionářů.

Tento óm samec proslul tím, že jako první rozumný muž začal propagovat, že jedna přítelkyně je málo. Pokud to řekne normální muž, tak skončí v nechtěném celibátu. Pokud toto vysloví ale člověk, co má na kontu tolik nul, kolik Kaney West pokusů o sebevraždu, tak má docela šanci, že na jeho úd nasedne v nejbližším momentě nějaká žena rychleji, než řeknete Pozitivní evoluce.

Nedávno si ke své exotické manželce z Tunisu našel ezo paní s dítětem co tak dlouho malovala kohoutí krvím nohou do prachu pentagramy a drtila v měděném hmoždíři dětské zuby se šalvějí, až Janečka přilákala mezi své roztažené nohy. Po noci, kterou spolu strávili na gauči své kamarádky kdy stihli zprznit podle jejích slov nejspíš i onu slečnu, ji požádal Janeček o ruku. A o pár měsíců později se v jakémsi tygřím chrámu vzali a povili budoucího ezo matematika, co nám v budoucnu dokáže vypočítat, kolik miligramů modrého chalcedonu je třeba pro homeopatický roztok na léčbu rakoviny a korupce.

Takže asi happy end. Tedy… pro nás. Ne pro jeho manželku.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?