Megan Fox si dělá selfíčka v sexy prádelku

Respektive se o to aspoň snaží a za to jí pár bodů dáme.

Jestli jste jako my znalci všech možných historických análů, tak si možná pamatujete, že pár let zpátky stačilo jen zmínit jméno Megan Fox a většina chlapů v okruhu 200 metrů ztrácela vědomí, protože se jim všechna krev z těla vlila do penisu. Pak ale její doba pominula a začala si dělat děti nebo co a od té doby jsme si na ni my ani naše anakondy nevzpomněli.

Megan se teď snaží vzdorovat tomu, že nad ní poslední dobou pohoní jen čtrnáctiletí fanoušci robotů, kteří se mění v auta. Navlíkla na sebe tedy něco, co vypadá jako šaty nevěsty z nějaké pornosvatby a hodila to na net. Výsledek je tak nějak… meh.

Sice nám Megan nezpůsobuje stáhnutí pohlavních orgánů hluboko do těla jako jiná individua ale šapito nám v trenkách taky z fleku nevyrostlo. Člověk by čekal, že jí po pár dětech aspoň vyraší kozi, ale evidentně nám ženská anatomie stále zůstává záhadou.

Ale co, taky byste si na sebe pro pozornost hodili malý kousek záclony, kdyby váš největší kariérní úspěch byl film o mluvících autech… nebo o mluvících želvách… nebo mluvící auta 2 … chápete.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?