Seagal chce, aby mu herečky hodinu seděly nahé na obličeji

A pak že gentlemanství vymřelo

Steven Seagal

facesitting

sezení na obličeji

Steven Seagal nebyl poslední dobou oblíbeným hercem Hollywoodu. Byl obviněn z několika závažných sexuálních obtěžování, ale víte jak. Přece jen je to Steven Seagal. Ten NIKDY nebyl oblíbeným hercem Hollywoodu.

Seagal chce, aby mu herečky hodinu seděly nahé na obličeji

V roce 1991 natáčel film Nemilosrdná spravedlnost a jedna herečka se mu zalíbila natolik, že se jí nejdříve pokoušel nacpat do karavanu při oblékání a když ho vyhodila, tak to zkusila mnohem fikaněji, protože má přece fištróna, že ano.

Velmi kulantně ji pozval, aby k němu šla na pokoj poslouchat soundtrack k filmu. Kazeťáky a jiný magiče byly v té době asi bylo něco jako „netflix a chill“ dneska, ale bojíme se to zkoumat nějak houběji. Herečka to s díky odmítla a Steven se jí do telefonu zeptal, jestli přece jen chce odmítnout to, aby mu hodinu seděla nahá na obličeji.

Seagal chce, aby mu herečky hodinu seděly nahé na obličeji

Nejsme si jistí, jestli mu to někdo řekl, ale pokud jeho obličej nemá dvojité polstrování a vibrační podpěru na bedra, tak by na něm nikdo nechtěl dobrovolně sedět hodinu, ani kdyby to mělo na světě vyléčit rakovinu nebo zabránit vyhynutí sajg tatarských.

Příště by to mohl zkoušet v tramvaji. Třeba se v přeplněném voze nějaká maminka uvolí a půjde si sednout, když ji pustí. Rádi bychom řekli, že tato situace zabije jeho kariéru, ale ta bohužel pošla už před lety. Mno.

Diskuze