Další obviněný ze sexuálního obtěžování je... Mariah Carey

V podstatě si tam můžete doplnit jméno kohokoliv známého a je celkem slušná pravděpodobnost, že se v dohledné době podobná zpráva objeví.

Poslední dobou se rozmohla další vlna obvinění ze sexuálního napadení, takže už i my uvažujeme o tom, že se svezeme a zveřejníme, jak nás tehdy v devadesátkách František Ringo Čech laškovně polechtal na pytlíku, třeba z toho něco kápne. #metoo

Dalším nebezpečným sexuálním predátorem je teď Mariah Carey, jejímž největším životním úspěchem je to, že nazpívala tu otravnou vánoční písničku, kterou všichni nenávidí, takže jí možná trocha pozornosti i prospěje.

Mariin bodyguard se svěřil s tím že ho po dobu, co u ní pracoval, opakovaně ho ponižovala a později i sexuálně obtěžovala, když si ho v podstatě nahá pozvala do pokoje, aby jí pomohl se zavazadly. Na tom zatím nevidíme nic špatného, protože takhle jsme si vždycky představovali ideální první rande, ale pak si uvědomíme, že Mariah v poslední době vypadá jako roztékající se bůček v alobalu a chudáka pana bodyguarda nám začne být líto.

Ještě že jsou u nás ty zákony tak benevolentní, protože kdyby nás holky od vedle z Cosmopolitanu žalovaly pokaždé, když na ně v afektu vytáhneme nádobíčko, tak už asi dávno na Pankráci vyhříváme postel našemu budoucímu premiérovi.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?