Dokážeme ocenit halloweenský sexy obleček Demi Lovato

Krev se vám přesune do slabin za tři...dva...jedna...

Tohle jenom podporuje naši teorii, že Disney dělá ze svých dětských hereček pološílené štětky s maniakální touhou po hromadném znásilnění. Teda až na Selenu Gomez, ta se docela udržela, až na to, že přerušovaně randí s hormonálně narušeným kuřecím klitorisem z Kanady, co tráví čas hulením, týráním zvířátek a nasazováním se na bodyguardí penisy.

Teď společně zapomeneme, že je Demi lesba a údajně natočila porno s Miley Cyrus a pokocháme se jejím halloweenským kostýmem. Protože jestli dneska něco stálo za pokochání, tak právě tenhle policejní kostýmek. Úplně stejně oblečená holka nás před pár lety přišla zatknout, když jsme z okna plivali na vládní konvoj. Teda, vlastně se nám, v drogovém opojení zdálo, že takhle vypadá. Ve skutečnosti to byl obtloustlý, chlupatý chlap jménem Bořek, co nám následujících pár hodin pečlivě prohledával tělesné dutiny šroubovákem kvůli kokainu. Který nenašel, protože všechen kokain schováváme v análu naší redakční opice – nejsme idioti, neasi. Byla to zkrátka veselá skupinová halucinace.

Až si jednou najdeme holku, budeme vyžadovat, aby se pohybovala po kuchyni přesně v tomhle.

A tuhle fotku, kde Demi zatýká kámošku si pravděpodobně vyvěsíme na redakčním záchodě, abychom tam mohli každodenně rozjímat nad tím, jak to bylo dál.

,,Prosím, já nechci do vězení, policistko! Udělám cokoliv!“
,,Tak mi olízni obušek.“
,,Co kdybych si ho místo lízání někam strčila?“
,,A co kdybych ti ho tam strčila já?“

Halloween vlastně může být i docela senza svátek.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?