Brett Ratner rád masturbuje nad fotkami Olivie Munn

Kdo nemasturbuje nad Olivií Munn?

Olivia Munn možná už měla pár různých rolí, ale nám se nejvíc vybavuje jako Psylocke z X-Menů, protože tam jsme si ji asi nejvíc užili.

A jak to tak vypadá, pohled na Olivii si užívá daleko víc lidí. Slavných lidí, kteří se o tom nebojí mluvit. Jedním z nich je i režisér Brett Ratner, což je teď něco jako další Bill Cosby, protože se na něj provalily nějaké ty veřejné masturbace, znásilnění a úchylky.

Před pár lety se prý zeptal Olivie, jestli ho nesnáší. Odpověděla, že to není ani tak nenávist, ale že ho prostě nemá ráda, načež jí Brett oznámil, že tuhle její averzi nechápe, když si kdysi koupil deset jejích magazínů a nad všemi se poctivě udělal. Nevíme, jak vy, ale my si myslíme, že tohle musí každé ženské zákonitě polichotit.

Jenže za celou touhle situací se skrývá daleko vtipnější příhoda, se kterou se nám Olivia svěřila ve své biografii. Ještě předtím, než byla slavná, se ochomýtala okolo natáčení jednoho z Brettových filmů a kdosi ji požádal, aby mu donesla jídlo do jeho karavanu. Když tam přišla a položila mu žvanec na stůl, Brett prý najednou odkudsi vyšel, polonahý, v jedné ruce měl krevetový koktejl a druhou zuřivě masturboval. Like a boss.

Než se Olivia vzpamatovala a utekla, Brett prý spokojeně ejakuloval. Prostě bežný den holek, co nám do redakce nosí poštu. Když to pak Olivia řekla chlápkovi, co ji do Brettova přívěsu poslal, nebyl údajně vůbec překvapený. Jen řekl něco ve stylu ‚sorry jako‘. Like a boss nadruhou.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?