Mňmňmň, Selena Gomez už je zase single. Justin Bieber je rád

Taky bychom byli rádi, kdyby nám dala šanci, nebo aspoň odpověděla na ty milostné dopisy s přiloženými prameny našeho pubického ochlupení, co jí každý měsíc posíláme.

Selenu Gomez známe hlavně kvůli tomu, že kdysi v minulosti, když jí ještě ani nerostly chlupy na pipce, chodila s poměrně známým Homolordem z planety Bukvon, Justinem. Toho jsme nikdy nějak moc neobdivovali, zvlášť teď, když je pokryt barokními freskami ale musíme uznat, že vkus na holky má.

Selenu máme u nás v redakci čím dál radši a myslíme na ni tak často, že jsme se tuhle přistihli, jak máme erekci jen z toho, že jsme z okna slyšeli slovo zelená.

Teď se ale prý rozešla se svým přítelem The Weeknd, což je prý zpěvák, který podle všeho trpí poruchou psaní. Chvíli to tedy vypadalo, že správní hoši jako my zas budou mít šanci, ale osud znovu ukázal, jak umí být krutý. Selenu Gomez v poslední době několikrát viděli, jak se jen tak beztrestně poflakuje s výše zmíněným labužníkem v oblasti čokoládových věnečků, což nám vskutku láme srdce.

Teď nám asi nezbývá než doufat, že si jen vzájemně vyměňovali rady, jak nejlépe po orálním sexu z pusy dostat chuť semene, protože jinak přestáváme věřit, že je na světě nějaká spravedlnost.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?