Kevin Spacey rád chytá náhodné chlápky za penisy

To se občas stane. Že vás chytí Frank Underwood za penis.

V tomto týdnu prozradil Kevin Spacey, že je gay hned poté, co ho jiný herec, Anthony Rapp, obvinil z pedofílie. To se moc povedlo. Kevin Spacey prostě rychle chtěl na obranu před obětí sehrát roli oběti. Geniální. Žijeme ve světě zábavných paradoxů.

Jak se ovšem ukazuje, Kevin Spacey má prostě rád chytání cizích penisů a obsakování opilých chlápků, protože Anthony Rapp, kterého můžete znát z toho nového seriálového Star Treku, nebyl zdaleka jediným, kdo poznal neposedné ručičky Franka Underwooda.

Jeden příběh z roku 2003 například vypráví Tony Montana


„Šel jsem si na bar objednat drink a Kevin přišel a dal kolem mě ruku. Chtěl abych šel s ním, pryč z baru. Dal mi ruku na rozkrok a pevně chytil moje nádobíčko,“ prozradil Tony Montana pro Radar. Kevin Spacey (58 let) byl dle jeho slov značně opilý. Jak ho tak držel za rozkrok, řekl: „Tohle znamená, že patří mně.“ „Vzal jsem tu jeho ruku a vykroutil mu palec, aby jí dal pryč. Zaplatil jsem za drink a mizel pryč.“

Nebojte se, má to ještě pokračování.


Incident neskončil jenom tím. Spacey ho pronásledoval na záchody. „Strčil jsem do něj. V řadě na záchod stál jeden jeho kamarád, tak jsem jim řekl, že je čas, aby ho vzali domů. Nakonec všichni odešli.“

Na druhou stranu, když jdete do gay baru balit zoufalé holky, které začínají být ve čtyři ráno nadržené, protože si jich nikdo nevšímá, tak musíte počítat s tím, že vás čas od času Kevin Spacey chytí za penis. Opilí gayové bývají v gay barech dost agresivní.

Ne, ani tam jsme žádnou holku nesbalili 🙁

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?