Miliardář Karel Janeček čeká dítě s milenkou a má to na háku

Jezdec.

Vsadíme se, že jste určitě někdy přemýšleli o tom, jaké by bylo mít doma vlastní harém, nebo alespoň několik ženských. Samozřejmě jenom pro tu radost z rozmanité soulože, což může být nejen zábavné, ale i praktické. Třeba když má jedna krámy, další herpes a třetí se dala na veganství, můžete souložit ještě čtvrtou, pátou a nebo šestou. Epic.

Jenomže většina z nás na tohle nemá buď peníze, prostory a nebo jsou asociální workoholici, co přespávají v práci pod stolem a jejich nejlepší kamarád je fíkus, do kterého si schovávají koka hračky. Samozřejmě teď nemluvíme o nikom konkrétním. Ehm…

Jakub Janeček je ale miliardář, takže i když má manželku, nebojí se pořídit si milenku, tu otěhotnět a vzít si ji v nějakém klášteře v Bhútánu, kde se očividně bigamii dost přeje. Manželka prý ze začátku trochu brblala ale pak se s tím smířila, takže je zase všechno v pořádku a můžou teď být všichni rodina a kámoši a tyhlety věci.

Like. A. Boss.

Tady vidíte nádherný příklad ženské logiky. Když pracujete v Mekáči a lajknete fotku spolužačky ze základky, kde zachraňuje z plamenů dítě na vozíčku, jste kurevník. Když jste miliardář a vezmete si svou těhotnou milenku, zatímco na vás doma čeká naštvaná manželka, jste vizionář. Boží.

Až vyrosteme, taky chceme být miliardáři.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?