Leonardo DiCaprio teď prý souloží tuhle devatenáctku, čuně

Bůh.

Leonardo DiCaprio

Juliette Perkins

Leonardo DiCaprio si neustále musí obměňovat modelky, které jsou po jeho boku. Jednak proto, aby mu moc nezestárly, a pak také, abychom měli o čem psát. Schválně se podívejme jenom na články o nových modelkách Lea DiCapria z poslední doby. Je tu tahle modelka, pak tahle modelka, pak tu máme tuhle modelku nebo tuhle modelku. Mohli bychom ještě pokračovat asi hodinu, ale už asi chápete jeho modus operandi.

Leonardo DiCaprio teď prý souloží tuhle devatenáctku, čuně (Foto: Gety Images)

V podstatě pošle k šípku jakoukoli modelku, která začne 1) moc přemýšlet, 2) mluvit o manželství, 3) dosáhne 25. roku věku. Teď si našel devatenáctku, tak snad mu pár týdnů vydrží.

Leonardo DiCaprio údajně chodí s modelkou Juliette Perkins, které je 19 let. Juliette byla spatřena, jak odchází z klubu v Los Angeles po boku Leonarda DiCapria a před několika dny s ním byla v autě.

Jasně, sice může být divné, když 42 let starý herec souloží 19 let starou modelku, která se ještě nevyzná ve světě a myslí si, že je to cesta do Hollywoodu, ale teď v rámci kampaně #MeToo a #SupportAllWomen musíme podporovat všechny ženy, ne? Nebo je nepodporujeme v podobných případech? Sakra, někdo by nám měl poslat nějaký manuál nebo tak něco.

Diskuze