Leonardo DiCaprio teď prý souloží tuhle devatenáctku, čuně

Bůh.

Leonardo DiCaprio si neustále musí obměňovat modelky, které jsou po jeho boku. Jednak proto, aby mu moc nezestárly, a pak také, abychom měli o čem psát. Schválně se podívejme jenom na články o nových modelkách Lea DiCapria z poslední doby. Je tu tahle modelka pak tahle modelka pak tu máme tuhle modelku nebo tuhle modelku Mohli bychom ještě pokračovat asi hodinu, ale už asi chápete jeho modus operandi.

V podstatě pošle k šípku jakoukoli modelku, která začne 1) moc přemýšlet, 2) mluvit o manželství, 3) dosáhne 25. roku věku. Teď si našel devatenáctku, tak snad mu pár týdnů vydrží.

Leonardo DiCaprio údajně chodí s modelkou Juliette Perkins které je 19 let. Juliette byla spatřena, jak odchází z klubu v Los Angeles po boku Leonarda DiCapria a před několika dny s ním byla v autě.

Jasně, sice může být divné, když 42 let starý herec souloží 19 let starou modelku, která se ještě nevyzná ve světě a myslí si, že je to cesta do Hollywoodu, ale teď v rámci kampaně #MeToo a #SupportAllWomen musíme podporovat všechny ženy, ne? Nebo je nepodporujeme v podobných případech? Sakra, někdo by nám měl poslat nějaký manuál nebo tak něco.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?