Samozřejmě že Steven Seagal osahával prsa šestnáctileté

Nejsme si jistí, jestli závidíme nebo je nám blbě.

Pamatujete si na léta nevinnosti, kdy byl Steven Seagal obviněn svou bývalou asistentkou, že si u sebe doma drží proti své vůli sexuální otroky? Tak to asi byla jen kapička v moři pestrých zážitků tohoto novodobého zábavného chlapíčka, který by byl v jiné době a v jiné zemi úžasným císařem Nerem či Caligulou 2.0.

Jen s tím drobným rozdílem, že by asi Řím podpálit nedokázal, protože ve svém stádiu oligorenického poškození mozku by těžko odlišil zapalovač od otelené krávy.

Pokud se čertíte, že se navážíme do hrdiny vašich chlapeckých filmů, tak pro vás máme důležitou informaci. Tento chlapík se podle všeho chová k ženám tak, že i Donald Trump vedle něj vypadá jako skaut gentleman, co právě složil slib celibátu.

Skandálů podobného tipu už na něj prasklo tolik, že jsme si museli k jeho jménu v redakci pořídit celý archív, který se v pátek převážil a uvěznil tak přes celý víkend našeho grafika, který přežil jen díky tomu, že brčkem cucal z koberce vylitou colu.
Ale zpátky k tématu.

Nedávno na Seagala praskla tato fotka, kde teprve šestnáctileté herečce Katherine Heigl, kterou znáte možná ze seriálu Chirurgové, jen tak ležérně odkládá ruku na kozi. Což je v Americe do 21 let tak trochu trestné.

Ale znáte to, každý svého štěstí strůjce a podobný blbosti. Vy beztak už tušíte, že z nás mluví jen závist. Závist tak těžká, že jdeme ten archív na našeho grafika ze vzteku shodit znovu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?