Ondřej Koptík je ubožák a my už o něm nebudeme psát

Je to tak, i my máme svoje hranice.

Pokaždé, když se objeví v pseudocelebritím světě nějaký bizarní zmatený prvok, tak se většinou zatetelíme radostí. O ničem se nepíše krásněji než o hloupých a arogantních lidech. Pokud jsou v jejich životním příběhu nějak zakomponované drogy a bizarní sexuální eskapády v kombinaci s nízkou inteligencí na úrovní ježury australské, tak rovnou otvíráme šampaňské, protože jsme vyhráli jackpot. O těchto lidech se dá bez nadsázky psát měsíce i roky. A člověk si mezi nimi najde i své oblíbené pokémony, prožívá s nimi všechny ty lásky, trapasy, silikony, odvykačky i paletové domečky. Bývalého člověka Ondřeje Koptíka, jsme se ale rozhodli z této společnosti nadobro vyškrtnout.

Sice můžete namítat, že píšeme i o větších podivínech, ale sami pro to máme určitá pravidla. O kom tedy píšeme:

Píšeme například o milých neškodných psychopatech, mašíblech, Forestech Gumpech, co do naší reality nezapadají, ale mají v sobě něco dojemného. Jako třeba Zdenek Macura. Můžeme si o něm sice myslet, že si nejspíš ve volném čase pouští z véháesky Riskuj a počurává se u toho s úsměvem do plínek, ale fakt je, že se snaží bojovat proti domácímu násilí. Sice dementně. Ale snaží.

Pak tu jsou arogantní psychopati. Povýšení a násilničtí. A nás potměšile těší šířit jejich prohřešky dál. Ať už se jedná o Justina Biebera nebo toho no name herce, co se nedávno popral v KFC a rozbrečel mladou prodavačku.

Koptík ale patří do zvláštní kategorie slavomanů. Tento druh je většinou neškodný a často kvůli článku nebo reportáži o své osobě ponižuje jen sám sebe. Ať už tím, že omylem rozešle po redakcích uniklé fotky svých nových silikonů nebo se ztrapní vlastní rasistickou písničkou jako Olivie Žižková.

Koptík ale tuhle tenkou linku slavomanského psychopata překročil, tím, že začal ubližovat i ostatním. Konkrétně starší paní, kterou zneužil a její vagínu vláčí už přes měsíc doslova internetem. Sice jsme mu pár článků, kde jsme se z něho dělali legraci, věnovali, ale pokračovat v tom nemůžeme. V jeho případě to je jako se smát praseti, že se vyválelo v hovnech, aby vám pak v hrůze došlo, že se to tomu praseti nejen líbí, ale samo si pacičkou láduje další exkrementy do pusy. A má u toho s vámi upřený oční kontakt.

Nám stačilo, že jsme smočili špičky bot. V tom bazénku hoven, kde se zneužívají staré naivní paní pomocí velmi špatné gramatiky, se koupat nechceme.

Je nám líto. I kdyby si Koptík vytetoval na žalud obličej sama sebe a rozhodl se zasouvat si na Staromáku do řitního otvoru olysalé morče a rapovat svou pornopoezii, tak radši napíšeme článek o tom, jak rostou v ČR houby a kde je hledat.

P.S. Ne, ne nejsme žádné morální ikony, protože po dopsání článku míříme hned stalkovat Instagramy modelek s kozi a facebook Zdenka Macury. Ale svoje hranice prostě máme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?