Koptík přiznal, že dělal porno a šel by do toho zase, muhehe

Z nějakého důvodu nás to už ani nepřekvapuje.

Ondřej Koptík se poslední dobou pomalu stává naším oblíbeným Pokémonem. Zrovna dnes ráno jsme si na něj vzpomněli, když nám přišel pohled z Thajska od našeho šéfredaktora, který si vyjel za sexuální turistikou. Povzdechli jsme si, protože jsme si uvědomili, že Ondra Koptík má podobné výlety výrazně levnější. Stačí mu totiž zalovit v Kauflandu, kde může rovnou vzít ve slevě i máslo, kterým babči promaže místa, kde jí už nefunguje nějaká přirozená lubrikace.

Koptík se ale nedávno přiznal, že ne vždy vymetal komíny pouze u historických památek. Ondra totiž nejspíš v mládí četl příručku Jara Slávika Jak se stát celebritou 101, protože se zjistilo, že se živil natáčením snímků pro dospělé a to se ženami (možná), které jsou schopny chůze bez třetího opěrného bodu. Nechutné.


„Bylo to mezi mým 18. a 19. rokem života. Bylo to do časopisu. Měl jsem tu možnost se něčemu přiučit a byla to opravdu zajímavá zkušenost plná sexu, o který nebyla nouze.“

Kdyby vám ale bylo smutno, že jste takovýto obohacující vizuální zážitek propásli, tak nezoufejte. Ondra je prý ještě při síle a klidně by si ještě nějakou rychlovku střihnul, takže snad ještě není všem dnům konec.


„Nutno dodat, že bych klidně zase něco nafotil. Alespoň bych si užil a nestrádal jako teď. Odnesl jsem si velice zajímavé rady a triky, které jsem občas používal i při sexu s Hanou Gregorovou.“

Smutné na tom je to, že tohle je za delší dobu ten nejméně detailní popis Koptíkova milostného života. Možná konečně vydáme knihu našich erotických dobrodružství, ať má Ondřej na trhu konkurenci. Mohlo by se to jmenovat třeba „Jak si uhnat tenisový loket na obou rukách“ nebo tak něco.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?