Pepa Rychtář se vrací a chce zmlátit a možná i zabít Koptíka

Přichází dlouho očekávané vyvrcholení ságy, na které jsme už roky pečlivě pracovali.

Konečně je to tady, finále epičtější, než je potenciál poslední řady Hry o trůny. Dvě vaše oblíbené dějové linky Dobrodružství gerontofila Koptíka a tragický milostný trojúhelník Rychtář, Džambulka, Macura už se konečně schylují k tomu, že se protnou.

Nejnadějnější vycházející hvězda české poezie Ondřej Koptík známý svými verši ve stylu „Včera jsme s babčou fajn sex měli, penis mi pak smrděl jak kvašené zelí“ totiž padl do oka našemu starému známému Josefu Rychtáři, který se po čase vrátil z hlubin pekla, aby nám dokázal, že i na stará kolena dokáže bránit dámy v nesnázích.

Rychtář si očividně usmyslel, že podobně jako Petr Robejšek ví, co mámy chtějí a začal vyčítat synovi Hany Gregorové Ondrovi Gregorovi, že čest svojí matky urputně nebrání a že kdyby se jednalo o jeho mámu, už by Koptíkovi dávno utrhnul penis a donutil ho sníst jej s dresinkem z podbradního potu Františka Ringa Čecha za hudebního doprovodu Olivie Žižkové.


„Ten může být rád, že se mi nedostane pod ruku. Kdybych na něj narazil, rozhodně by neodešel po svých. Je to lidská zrůda. Takhle by se chlap k dámě chovat neměl,“ říká Rychtář. „Nechápu, proč ji nezačne bránit její syn Ondra. Kdyby někdo takhle mluvil o mojí matce, rozhodně bych si to s ním šel vyřídit. Kvůli Koptíkovi bych si šel klidně sednout.“

Nevíme sice, jak přesně si Rychtář představuje, že by se měl Gregor svojí mámy zastat. Umíme si ale představit, že asi šikovně vykonstruovanou básní, ve které by vysvětlil, že jeho máma je svatá a ve skutečnosti vlastně ani nikdy sex neměla. To by Koptíka zaskočil víc než žena, která ještě udrží moč.

My se každopádně těšíme, až tohle vyeskaluje v závěrečný boss fight mezi Koptíkem a Rychtářem, pak už můžeme říct, že jsme v životě viděli už všechno a v klidu zemřít.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?