Panika, pomoc, zmar. Asi nás čeká Koptíkova sextape

Ondřej Brzobohatý bude mít maminku v televizi, hurá

Je známou věcí, že mezi naše oblíbené redakční činnosti patří zásadně dloubání se v nose, stalkování modelek a intenzivního refreshování Facebooku Ondřeje Koptíka. A to tak, že všechny tlačítka F5 mají na celém patře místo nápisu jen omletý mastný flek ve tvaru žaludu Jara Slávika.

Koptík je známý prznitel vdovy po Radku Brzobohatém, která ačkoliv na svůj věk vypadá naprosto neironicky báječně, tak je přece jen v takovém stavu vyzrálosti, že se jí blíží datum expirace. Poté, co dala svému zfetovaného kolouchovi vale, začal mediální válku takových bizarních rozměrů, že i veteráni bulváru, kteří pamatují únos Džambulky do Itálie a dodnes z toho mají fashbacky a PTSD, začínají při pohledu na jeho zvěrstva emigrovat do Švédska nebo hromadně páchat sebevraždy v lisu na papír.

Chudák si bez ní ani neumí zapnout kalhoty

Koptík nedávno zanechal na svém Facebooku kryptickou zprávu temnější než je Chánov a všechny věštby baby Vargy dohromady.

Ano, chápete to správně. Je tu nenápadně implicitně naznačeno, že pokud bude mít Koptík 3 000 followerů, tak vypustí na internet sextape se starou důstojnou a půvabnou dámou, která by mohla být vaše babička. My věříme, že se ale v České republice nenajde nikdo, žádná hyena nebo nějaký takový nectný a nemorální…. click, follow….wait a minute.

No nic. Ale my vám to neradili, jasný?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?