Kim Kardashian říká, že už se nebude fotit nahá. Je stará

Zhruba tak důvěryhodné tvrzení, jako předvolební sliby SPD.

Kim Kardashian, žena, která si dle pověsti musela udělat řidičák na jízdu s přívěsem, než vůbec mohla vyjít na ulici je něco jako pevný bod našich divokých životů. Kdykoli máme pauzu mezi kompetitivním šňupání cracku ředěného hrubou omítkou a malováním redakčního stropu ve stylu výzdoby Sixtinské kaple, kde jsou všechny postavy nahý Zdeněk Macura, můžeme si v klidu vygooglit její jméno a přečíst si další kapitolu z dobrodružství této po pozornosti dychtící kreatury.

Kim nás ale chce o tuto idylku připravit a začíná vyhrožovat že se přestane fotit nahá, protože je prý stará a zemská přitažlivost už začíná působit na její pozadí, pro které doteď neplatily zákony lidské, ani boží.

Na jednu stranu je fajn, že přestane prdel ukazovat dřív, než se rozteče a při chůzi ji bude zezadu lechtat na kolenních jamkách, ale obáváme se, co přijde dál. Začne snad Ondřej Koptík balit ženy v baru místo na srazu voličů KSČM, nebo půjde příště Ariel Winter nakupovat oblečená? Nevíme, jestli chceme v takovém světě žít.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?