Bohužel víme, co má Babiš mezi nohama. Nemáte zač...

Hezké sny.

Na naší práci je hezké, že můžeme roznášet virální mrtvici zdarma. Jsme něco jako víla zubnička. Akorát v našem případě nedostanete peníze za váš zub, ale rakovinotvorné informace o ničem za vaši dobrou vůli, že jste na nás klikli.

Třeba teď se například dozvíte, že Babiš prozradil na jakési předvolební debatě v Olomouci, že svou scvrklou slovenskou anakondu obléká zásadně do slipů. Protože to jsou přesně ty informace, co vaše roztoužené fanynky chtějí těsně před volbami slyšet. Že Babiš nosí slipy. Slipy. SLIPY. A při tomto sdělení dělal s moderátorem hluboký oční kontakt.

Měli jsme připravenou spoustu profesionálního humoru na téma agenti StB, řepka a tak, ale máme strach, že by nám ještě z pomsty koupil vydavatelství, redakční opici poslal žonglovat do cirkusu, vyhodil nám seschlý fíkus, ve kterém schováváme drogy a zakázal nám psát o modelkách s kozi. Místo toho bychom museli psát jen rýmované eseje o přínosech řepky olejné v boji proti hemeroidům nebo buzzfeedovských 10 důvodů, proč je ok likvidovat konkurenční firmy.

Tak jsme místo toho řekli našemu graficky nadanému fanouškovi, ať vám aspoň nakreslí Babiše ve slipech, ale asi nás přeslechnul, protože nám nakreslil Bureše Babiše na Slapech. Ale aspoň něco no. ¨

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?