Zemana rozběsnila fake news, že prý už není alkáč, lol

Welcome to Czechia

Jsou věci, které se mohou stát opravdu jen v České republice a nikde jinde. Ani v Čadu nebo v maghrebské kolonii termitů roznášejících vesmírnou rektální ebolu. Prostě jen v ČR. Lidové noviny nedávno přinesly šokující odhalení, že prezident Zeman konzumuje trochu méně alkoholu než obvykle, což v jeho případě znamená, že místo kanystru Alpy do žíly se spokojí jen se studentským popíjením pětilitrovky Becherovky denně.

A to neměli dělat.

Milí novináři zapomněli na to, že Miloš je taková attention whore, že týden bez skandálu je pro něj jako pogrom bez randálu. Ne nadarmo mu u nás v redakci říkáme česká Kim Kardashian. Jen s tím rozdílem, že Miloše by nikdo nestihl vyfotit s ikonickým stříkajícím šampaňským na zadek, protože v té milisekundě, než by fotograf zmáčkl spoušť, by ho Zeman vysál rychleji než Dominika Mesarošová účet nějakého nešťastného hokejky.

Rozčílil se tak, že mu lékaři museli připravit kyslíkový etanolový stan a na konci své návštěvy Ústeckého kraje si prostě neodpustil tento hoax a fake news o nepití dementovat. Z úst mu vypadla tato perla.Amatéři z Lidových novin mohou být rádi, že je Zeman neobvinil z vlastizrady, když si dovolili naznačit takovou sprostou dehonestující lež, že náš prezident není alkoholik. Pro tento typ urážky hlavy státu existují tresty jako bičování devítiocasou kočkou, několikahodinové recitování Ovčáčkových tweetů do soulové hudby nebo hledání Peroutkova článku v místech, kde byste nechtěli, aby vám šahala ani vaše doktorka.

Na druhou stranu země třetího světa jako jsme my nebo Rusko mají očividně s prezidenty s kladným vztahem k alkoholu dlouhou tradici, takže můžeme být rádi, že to u nás nevypadá zatím jako za doby prezidenta Jeltzina.

Nechte teď na sebe toto video působit, protože pokud vám skane slza dojetím, tak je to tím, že jsme Rusko konečně v něčem překonali. A nejde přitom ani o blbosti jako lidská práva nebo ekonomika.Ale v tom, v čem vynikáme nejlépe. V trapnosti.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?