Dominika Myslivcová se stěhuje k Macurovi, eeeh

Tak asi RIP nebo co

Muži mají radši blondýnky. To je známý fakt. Třeba takový Macura. Nebo Hitcchcock. Ale zatím co pan režisér noční můry a horory jen natáčel, tak Zdeněk je realizuje.

Živá růžová Barbie a bloggerka Dominika Myslivcová, se rozhodla zúčastnit se bizarní reality show na playtvak.cz, ve které musí vyžít v Praze jen se stovkou na den. V prvním díle tohoto pořadu už exceloval Petr Zvěřina.

Je nám jasné, že jste moc mladí na to, byste si pamatovali, z kterého Mariánského příkopu showbizu tato věc vylezla, ale řekneme vám o něm jen to, že kdysi se proslavil tím, že se zavřel v rámci reality show s podobně narušenými jedinci v jednom domě a něco občas frustrovaně pokřikoval. Temné hlubiny moře jsou plné rychlokvaškových mrtvých celebrit. Ono úplně stačí, když oceán showbizu čas od času vyvalí na mořský břeh nafouklé mrtvoly typu Regina, které si s chichotáním odtáhne Macura do svého paletového království. A pak už o nich nikdo nikdy neuslyší.

A do této společnosti se Dominika uvrtala. Dostala sice kapesné, ale protože utratila téměř vše za minerálku v Pařížské, tak neměla chudinka, kde bydlet. Kavalír Zdenek vycítil svou příležitost, oprášil si z ramen paletové piliny, přičísl nasliněnými dlaněmi patku a jal se nabídnout Dominice azyl, kdy mu k vizáži dokonalého gentlemana překážela jen jeho permanentní erekce, kterou jí při seznamování nejspíš šťouchal do oka.

Dominika nabídku ubytování přijala, ale dle svých vlastních slov se přes noc radši zamkne, protože se s panem Macurou zas tak dobře nezná. A dobře dělá. Protože kdo z nás by se chtěl probudit s latexovou maskou Ivety Bartošové na italské pláži ve spodním prádle naruby a s glycerinovým čípkem v zadku, že?

No, někdo asi ano, ale takoví lidé mají často i sny o tom, jak masturbují v křoví pomocí šmirgl papíru na afghánského chrta s dysplazií kyčlí, takže tak.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?