Dlouho jsme se nedívali, v čem chodí Ariel Winter

Cecky venku!

Ariel Winter

V životě prostě existují některé jistoty, na které se můžete vždycky spolehnout. Všichni jednou umřeme, Richard Krajčo nikdy nezazpívá smysluplnou větu a Ariel Winter dneska určitě někde vystavovala kozi.

Náš seriál o Ariel Winter, dívce, která podle legendy zemře, když denně nedostane aspoň 40 kubíků mediální pozornosti přímo do žíly, už má zhruba stejný počet dílů, jako Ordinace, ale protože víme, že vy jste nenasytní perverzáci, tak vám tuto vaši guilty pleasure prostě nemůžeme odepřít.

Dlouho jsme se nedívali, v čem chodí Ariel Winter (Foto: Profimedia.cz)

Příběh už znáte, Arielka se opět vydala nakupovat, přičemž si na sebe vzala tričko, ve kterém vypadá, jako by se zrovna měnila v Hulka, takže přirozeně vidíme její mlíkárny v celé jejich nádheře.

Na internetu se pak objevilo zhruba 8 milionů fotografií z tohoto jejího zcela soukromého výletu, ze kterých byla jakože hrozně překvapená a proto přidala na Twitter obsáhlou slohovku o tom, jak ji novináři přehnaně sexualizují a nevidí její duši, kterou se tím roztrhaným tričkem asi snažila ukázat.

Dlouho jsme se nedívali, v čem chodí Ariel Winter (Foto: Profimedia.cz)

Dlouho jsme se nedívali, v čem chodí Ariel Winter (Foto: Profimedia.cz)

My se po přečtení museli hluboce zamyslet sami nad sebou a rozhodli jsme se od základu změnit. Proto hodláme uspořádat charitativní sbírku víček z PET lahví, jejímž cílem bude vrátit Ariel její důstojnost. Už za 10 000 víček budeme moci té chudince pořídit podprsenku a ti podlí paparazziové už ji nebudou obtěžovat. Společně to dokážeme!

Diskuze