Bella Thorne se obnažuje a nám to vůbec nevadí

Mňmňmň….

V dávné minulosti dětští herci končili buď sebevraždou nebo těžkou drogovou závislostí na látkách, které se pohybovaly v rozpětí spektra heroin, koňská laxativa až okena. Ale to jen proto, že soft pornografie tenkrát tolik nevydělávala. Doba se naštěstí změnila a dospívající dětské hvězdy objevily svlékání jako luxusní byznys. Po průkopnici Miley Cyrus se k ní hned připojila její tovaryška v obscénnosti Bella Thorne.

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

Tenhle bisexuální chodící sex appeal se sice svléká tak často a všude, že ji pomalu i konsternovaní spoluobčané s protočenýma očima v metru oblékají do bezpečnostní vesty a hladí jí u toho po vlasech se slovy „malá, malá“. Ale i tak nám to pořád dělá radost. Tohle se prostě neomrzí.

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

Bella zdůraznila, že fotografa intenzivně požádala, aby fotku v žádném případě neretušoval nebo neupravoval z důvodu, že jako sexuální sociální influencer chce jít dívkám příkladem. Tímto bude prý bojovat proti jejich vnitřní nejistotě a studu za vlastní tělo. Tím, že ona sama odvážně ukáže své nedokonalosti bez filtru. No. Krom toho, že od vypuštění této fotografie zatím spáchalo sebevraždu 4 880 tlustých holek, tak se zatím ve světě nic nezměnilo.

Tak asi příště Bello.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?