Hugh Hefner nenechal mladé manželce v poslední vůli nic

GAME OVER.

Pokud se jmenujete Crystal, máte umělá prsa, odbarvené vlasy a permanentní výraz překvapené vačice, tak vás čekají v životě jen dvě možnosti. Buď vás najdou mrtvou s ramínkem od podprsenky okolo krku v motelovém pokoji někde ve Phoenixu nebo roztáhnete nohy do praku před nějakým starým bambilionářem a doufáte, že umře dřív, než vás stihne penetrovat nebo než mu dojde význam slovního spojení předmanželská smlouva.

Crystal Harris teď utápí svou depresi v slzách, protože Hugh Hefner stihl obojí a ona mu sloužila jako žíněnka a inkontinenční prostěradlo v posteli pět let zbytečně. Veškeré pohádkové dědictví, které je opulentnější než zlatem vykládaný ruský bidet Donalda Trumpa posvěcený papežem Františkem, dostane nějaká pitomá charita, co má léčit nějakou pitomou rakovinu nebo co. A děti teda. Taky. Pitomé děti.

Sice jí je 31 a vypadá pořád k světu, ale jakýkoliv další kavalírský nápadník se nebude moci nejspíše zbavit při romantických polibcích myšlenky, že právě tyto něžná botoxem napumpovaná ústa ještě nedávno svírala na smrtelném loži svraštělý úd něčeho, co mělo být podle zákonů přírody už dávno mrtvé. Koptík by vám mohl vyprávět.

Chceme Crystal hledání nového sugar daddyho usnadnit a šéfredaktor teď obíhá všechny kolegy v nakladatelství s tím, že se na ni prostě složíme a pořídíme si ji všichni dohromady. A žádné předmanželské smlouvy sepisovat nebudeme! Po naší smrti klidně může zdědit mou sbírku vinylů, šéfredaktorovo tupé nebo kolekci šušňů ve tvaru Elvise Preslyeho, která patří nejspíš naší redakční opici. Ale jistí si nejsme. Zatím vybral jen stravenku od naší ukrajinské uklízečky, slevový kupón od korektora Esquiru a smotek chlupů z hrudníku naší redakční opice.

Držte nám palce, jsme na dobré cestě.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?