Další holka si chce zničit tělo, Kylie Jenner je těhotná

Máme zlomené srdce.

Pokaždé, když si nějaká koukatelná holka nechá dobrovolně naštěkat do boudy, držíme v redakci tryznu při černých svíčkách, držíme se za ruce a pláčeme a štkáme se zataženými žaluziemi, zatímco kolem našeho open space procházejí kolegové z redakce Esquire, co si nesou kafe z kuchyňky, a vyměňují si nad námi znepokojené pohledy.

Dnešek nebyl výjimkou.

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),

Kyle Jenner byla naše oblíbená Kardashianka. Už jen kvůli tomu, že ve svých raných dvaceti letech do sebe nestihla ještě napíchat tolik umělých látek jako její příbuzné, takže na rozdíl od nich není půl žena a půl chodící PET lahev. Ačkoliv make upu by mohla trochu ubrat.

Očividně ale nečekala se svým panenstvím na nás a asi se opravdu šmajchlovala i s někým jiným, protože prý čeká s přítelem Travisem Scottem holčičku. Šéfredaktor už od rána zběsile rázuje po místnosti a vykřikuje, že takhle to tedy nenechá a že se o to postará. Poté, co jsme ho posadili do křesla a vyrvali mu z prstů rozmotané drátěné ramínko, jsme zjistili, že naše tajné zásoby na ko cukr do kafe, které schováváme do starého fíkusu, byly úplně vybrakované.

My musíme zatím naše otřesené citlivé duše dát dohromady nějakým velkým romantickým gestem, co zacelí naše rány. Třeba tím, že půjdeme hromadně stalkersky masturbovat pod okno Ewy Farné. Nebo si koupíme psa. Jedno z toho. Ještě nevíme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?