Pomoc, Kanye začíná být tlustší než Kim Kardashian

Nevěřili jsme, že někdy tuto větu napíšeme

Kanye je velmi citlivý a pozorný manžel. Nechce, aby jeho manželka vypadala jako jediný žijící potomek brachiosaura, tak se rozhodl, že kvůli ní nějakou tu tunu přibere, aby vizuálně na párty k sobě pasovali. Nebo aby si trochu svým poskakováním zaprovokovali tektonické desky. Nebo jen prostě byli tlustí oba dva proti světu, půjčovali si podprsenky a dávali si vzájemně módní rady, jak respektovat s pomocí oblečení svůj body type.
Aspoň to tak na první pohled vypadá.

Ne, že by nám nedělalo radost, že konečně i celebrity mají umaštěné dad body jako my, ale trochu nám to kazí fakt, že Kanye neztloustnul proto, že by sežral mládě tuleně zalité majonézou z vorvaňoviny, ale protože si pobyl nějaký ten měsíc na psychiatrii.

Pro ty z vás, kteří nikdy nezkoušeli ze svého depresivního sebevražedného spolužáka Večerky dyndat neurol, aby si udělali v kočárkárně se spolužákem Tóthem jízdu, tu máme pár novinek. Když do vás cpou antipsychotika (na rozdíl od antidepresiv) horem dolem, tak nastane známý vedlejší efekt a to, že váš metabolismus začne být pomalejší než Česká pošta týden před Vánocemi a začnete zadržovat vodu. A tím nemyslíme na hranicích se zbraní v ruce. Prostě se proměníte v nateklý odulý balón.

Nebo v kopii své manželky v případě, že se jmenujete West. Takže i když si říkáme, že ty Kanyeho tlusté tvářičky jsou rozkošné a zatahání hodné, tak budeme radši, když se z toho dostane. Páč si z něj radši děláme srandu kvůli tomu, že je arogantní blbeček, ne kvůli tomu, že díky nemoci vypadá jako dítě, co si vyberete do fotbalového týmu jako poslední a pak ho dáte do brány.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?