Zamkněte své babičky! Koptík chce prznit novou vdovu!

Zvracíme ze všech tělesných otvorů

Vymetač starých komínů Ondřej Koptík si prostě nedá pokoj. Jakoby nestačilo, že skládá rakovinotvornou poezii na úrovni traumatizovaného sexuálně zneužívaného prvňáčka s downovým syndromem, ale tato zákeřná emocionální pijavice v lidské podobě nehodlá skončit se svou první obětí Hanou Gregorovou a hodlá ulovit novou na své hříšné tělo nebo co. Serveru Expres se svěřil s tímto :

„Pokud se ke mně Hanka nevrátí, asi svedu jinou ženu stejného postavení a stáří. Jenom nevím, jestli si na mě po tomhle všem nebudou dávat pozor. Budu to muset nějak vymyslet.“

Samozřejmě, že si všechny ženy po této zkušenosti budou dávat pozor na tento chodící vyčůraný nevyzrálý mamánkovský semenný vak, co mluví jako když někdo nazvrací do špatné sbírky sonetů. Koptík teď musí pro úspěšný lov zvednout své věkové preference na Tinderu na 80 +, čímž se pohybuje velmi nebezpečně na hraně nekrofilie.

Koptíkovy básníčky máme rádi, protože tento pomatený seladón, co vypadá jako teplejší Lidl verze Jamieho Dornana pro chudé mluví jako spiritistický velmistr Yoda na mescalinu. Akorát s tím rozdílem, že Yoda byl hodný. Koukněte se sami.

Nebo tady tento výlet za zenit příčetnosti:

Vlastně je nám ho líto. Život slavomanského gigola je prostě těžký a pro trochu tý fame uděláte občas cokoliv. Věříme, že by se dal za stovku pronajmout k nám do redakce, abychom po něm mohli házet pomeranče, zatímco bude tančit macarenu v tangách. Navrhovali jsme kolegyním z jenprozeny.cz, že jim Koptíka koupíme jako gigola na půl roku za to, že mu nabídneme, že o něm napíšeme článek, který nebude tak úplně hnusný a nebudeme si dělat legraci z jeho mělké inteligence a „umělecké tvorby“. Možná jen malinko. Šéfredaktorka po této nabídce však v pauzách mezi zvracením vykřikovala jen nějaká zhnusená invektiva, z čehož jsme pochopili, že má zájem asi jen možná nebo se o tom teď nechce bavit. Zkusíme jí to znovu navrhnout po polední pauze. Uvidíme.

Koptíku, Koptíku
Tvůj had po voní po mlíku (no homo)
I když ho nikdo nemačká
Třeba si dá říct Kristelovic Kačka

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?